میز اداری ام دی اف

کاربرد ها در نظر گرفته شده است. میز به صورت تمام MDF تولید می شود . همچنین استفاده از نوار لبه پی وی سی باعث شده است تا دوام و مقاومت میز نسبت به متریال هایی مثل لترون بسیار بیشتر باشد. از این میز اداری ام دی اف به عنوان میز مدیریت ، میز کارمندی و میز کارشناسی ، میز کار ، میز کامپیوتر ، میز تحریر می‌ توان استفاده کرد.
حقیقت این است که چه کارمند باشید و چه مدیر از میز بی‌ نیاز نیستید ، حقیقت هم همیشه تلخ نیست ، میز اداری ام دی اف با طراحی مناسب می‌ تواند کار را برایتان شیرین کند .

مزیت های میز اداری ام دی اف :

از مزیت‌ های اصلی میز اداری ام دی اف وجود جای کابل بر روی صفحه میز است که نا منظمی و درهم ریختگی کابل‌های کامپیوتر و دیگر وسایل را تا حد زیادی نظم می دهد. پایه های میز قابلیت رگلاژ ( تغییر اندازه به وسیله پیچاندن پایه میز ) را دارند و شما می توانید آن ها را نسبت به سطح و شیب محل کار خود تنظیم کنید. این کار باعث می شود میز اداری ام دی اف شما در محل ثابت شده و تکان نخورد. صفحه‌ ی میز تحریر به شکل لبه ی دور دوبل تولید و عرضه می گردد که نمایی به شکل ۳۲ mm ایجاد میکند. ساده‌ترین مدل ها در بین انواع میز‌ اداری می‌باشد.

استاندارد میز اداری ، اصول طراحی و ساخت در پارتیش:

میز اداری باید با رعایت ارگونومی طراحی و تولید شود همانند میز اداری به کلیه اصول مانند ساعات کار زیاد و… باید در تولید میز اداری توجه شود… ارتفاع استاندار میز اداری از زمین ۷۵ تا ۸۵ سانتی متر می باشد و باید پایه های آن قابلیت تغییر ارتفاع میز را داشته باشد تا هر کارمند بسته به شرایط فیزیکی خود بتواند این میز اداری را تنظیم نمایید.
هنگام خرید میز اداری ام دی اف باید به نکات زیر توجه داشته باشید:
یکی از نکات مهم در هنگام خرید میز اداری ام دی اف مناسب تعیین مرز بندی میان کارمند ها می باشد در محیط اداری باید به چند نکته توجه کرد تا فضای کاری شرکت و اداره قابل کنترل باشد. در انتخاب میز اداری برای شاغلین باید به موقعیت و سطح شغلی آن ها نیز توجه کرد. میز اداری ام دی اف باید به گونه ای انتخاب شود که فضای لازم برای فرد مورد نظر را فراهم کند.

شما می توانید برای خرید میز اداری ام دی اف با قیمت مناسب و کیفیت بالا با ما در مجموعه میز اداری و پارتیشن پارتیش در تماس باشید.

از نمونه انواع میز اداری قابل ارائه توسط ما در گروه پارتیش می توان به موارد زیر اشاره نمود:

میز کنفرانس mdf

میز کنفرانس ام دی اف

میز کنفرانس را می توانیم از اصلی ترین اجزای یک اتاق جلسه دانست، که طراحی آن باید به نحوی انجام شود که بتوانید آسایش اعضای حاضر را فراهم نمایید.

ما در گروه پارتیش متخصص در طراحی و ساخت انواع میز کنفرانس مطابق با سلیقه و نیاز های شما عزیزان می باشیم.

میز مدیریت ام دی اف

از مهم ترین المان ها و بخش های اتاق یک مدیر را می توان میز مدیریت آن دانست. میز مدیریت ام دی اف از نمونه خدماتی است که در گروه پارتیش به مشتریان خود ارائه می نماییم.

ما توانسته ایم تا طراحی مدرنی از میز مدیریت را ارائه نماییم و هین سبب شده تا رضایت مشتریان خود را به دست آورده و همواره در خدمت این عزیزان باشیم.

ساخت میز مدیریت ام دی اف
میز منشی ام دی اف

میز منشی ام دی اف

با توجه به ساعت کاری منشی شرکت، باید میز منشی یک میز بسیار کاربردی در ابعاد و اندازه های بسیار مناسب باشد. تا منشی شرکت بتواند به راحتی تمامی وسایل خود را روی آن چیده و دسترسی مناسبی به همه آنها داشته باشد.

ساخت میز منشی ام دی اف از خدمات ویژه مان در گروه پارتیش است و می توانیم طراحی خاصی از آن را به شما ارائه نماییم.

کانتر بانکی ام دی اف

با ورود در بانک ،ابتدا کانتر بانکی را خواهید دید. در نتیجه تاثیرگذار ترین بخش یک بانک می تواند کانتر بانک باشد.

ما در گروه پارتیش سازنده کانتر بانکی ام دی اف می باشیم و توانسته ایم کیفیت بالایی از انواع محصولات ام دی اف را به بازار ارائه نماییم.

ساخت کانتر بانکی ام دی اف