میز مدیریت ام دی اف

میز مدیریت ام دی اف و اتاق مدیریت مهمترین بخش یک اداره یا شرکت است که نیاز به تجهیزاتی چون صندلی مدیریت، میز مدیریتی، کتابخانه و… با طراحی خاص تری نسبت به سایر بخش ها دارد. اصولا مدیران کارهای اپراتوری انجام نمی دهند اما قطعا ساعت های زیادی را پشت میز سپری می نمایند.

مدل میز مدیریت چوبی و ام دی اف با طراحی های کاربردی و متفاوت:

در هنگام انتخاب میز برای مدیریت شرکت و یا سازمان ها باید به رنگ دکوراسیون اتاق مدیریت و ابعاد استاندارد میز اداری و مدل میز و متریال های استفاده شده در تولید میز توجه کنید.
امروزه مدل میزهای ام دی اف و چوبی توجه بیشتر طراحان داخلی شرکت ها و سازمان ها را به سوی خود جلب کرده اند و در دکوراسیون داخلی بیشتر شرکت ها و سازمان ها اداری از این طرح میزها استفاده می شود.

میز مدیریت ام دی اف
میز مدیریت MDF

مناسب ترین فرم میز مدیریت ام دی اف

اندازه میز مدیریتی، رنگ میز مدیریت و راحتی آن باید متناسب با فضا و محیط اتاق باشد.

اگر در ساخت مبلمان اداری توجه به استانداردهای بدن انسان رعایت شود احساس راحتی و عدم خستگی در میز مدیریتی و سایر مبلمان اداری کاملا مشهود خواهد بود.

شرکت مبلمان اداری و پارتیشن پارتیش با رعایت اصول ارگونومی این نیاز را برطرف نموده است. زیبایی و کیفیت از بارزترین ویژگی میزهای مدیریتی بوده به همین خاطر شرکت پارتیش برای دسته میزهای مدیریت خود از یراق آلات برتر استفاده می نماید، معمولا طراحان این شرکت با توجه به بازدید از فضا و دکوراسیون داخلی شرکت ها میزمدیریتی خاص و متفاوت طراحی می نماید.

ویژگی میز مدیریت ام دی اف:

شرکت مبلمان اداری و پارتیشن پارتیش در امر تولید و ساخت انواع مبلمان اداری، میز اداری،میز مدیریت کلاسیک، کتابخانه، کانتر، پارتیشن اداری و… مهارت زیادی دارد. میزهای مدیریتی با توجه به انداره، نوع کاربرد و… دارای ویژگی های زیر می باشد:

رنگ میز مدیریت ام دی اف :(رنگ میزهای مدیریتی، اغلب از میان رنگ های تیره می باشد. رنگ های تیره جذابیت بیشتری دارند. بهترین انتخاب، رنگی است که با دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت و صندلی مدیریت هارمونی داشته باشد.)

اندازه میز مدیریت:(میز مدیریتی نسبت به میزهای کارمندی و کارشناسی، دارای ابعاد بزرگ تری است. دلیل این مسئله این است که با قرار دادن سیستم کامپیوتر بر روی آن، لوگوی شرکت، تقویم، کاتالوگ و… در یک قسمت از میز، باز هم فضای کافی برای سایر وسایل اضافه و پذیرایی باقی می ماند. ارتفاع میز مدیریت و اندازه میز مدیریت با توجه به ابعاد اتاق بسیار اهمیت دارد. توجه داشته باشید میز مدیریت نباید نسبت به ابعاد اتاق کار کوچکتر یا بزرگتر باشد.)

طرح و فرم میز مدیریت:(طرح و فرمی که برای میز مدیریت انتخاب می شود،از سادگی خارج است و برای آن اشکال زیبا و خاصی استفاده می شود. صندلی مدیریت هم از این قاعده مستثنا نیست این صندلی هم با طرحی متفاوت از صندلی اداری ساخته و به بازار عرضه می شود.)

ارتفاع میز مدیریت:(ارتفاع میز مدیریتی مدل های مختلفی دارد ولی نباید بیش از اندازه بلند و مرتفع باشد. به طوری که دسترسی مدیر به وسایل روی میز را با سختی مواجه کند. از سوی دیگر کوتاه شدن میز مدیریتی، به معنای خم شدن کاربر و در نتیجه منجر به مشکلات جسمانی می شود.

استفاده از طرح های مدرن و زیبا نیز از دیگر ویژگی های میزهای مدیریت  ام دی اف مدرن میباشد. اگر به دنبال میز مدیریت ارزان قیمت هستید باید به سراغ میز مدیریت دست دوم بروید ولی نباید انتظار کارایی یک میز مدیریتی استاندارد که با اصول ارگونومی ساخته شده را داشته باشید.)

قیمت میز مدیریت ام دی اف :(میز های مدیریت بر اساس متریال و مواد استفاده شده در ساخت  و نحوه طراحی دارای قیمت های متفاوتی هستند. میز مدیریت نیز از این جهت که از چوب ساخته می شود به علت کیفیت های متفاوت چوب دارای قیمت های متغییری است و هر چه قیمت میز مدیریت بالاتر باشد دارای جنس بهتر و زیبایی بیشتری خواهد بود.)

شما می توانید برای داشتن میز مدیریت ام دی اف با قیمت مناسب و کیفیت بالا با ما در شرکت مبلمان اداری و پارتیشن پارتیش در تماس باشید.