میز منشی ام دی اف

میز منشی ام دی اف اولین نقطه ای است که افراد به محض ورود به دفتر کار با آن مواجه می شوند، لذا طراحی میز منشی باید چشمگیر و زیبا باشد، و مراجعین را در بدو ورود به خود جلب کند. شرکت مبلمان اداری و پارتیشن پارتیش طراح و تولیدکننده مبلمان اداری با قبول سفارش و تولید میز منشی در اندازه و رنگ های گوناگون ، امکان متفاوت بودن را در اختیار شرکت ها و سازمان ها قرار می دهد. کانتر منشی ام دی اف ساخت مجموعه پارتیش از صفحات MDF با ضخامت های مختلف و نوار PVC ساخته شده است.

نکات مهم در انتخاب میز منشی:

در حال حاضر شرکت های مختلفی وجود دارند که به ساخت و عرضه میز منشی ام دی اف می پردازند. تنوع زیادی از مدل ها و طرح ها در ساخت این میز وجود دارد. این شرکت ها استاندارد روز دنیا را برای تولید میز منشی به کار می گیرند. بهتر است میز به گونه ای ساخته شود که کشو های زیادی داشته باشد و سطح آن وسیع ساخته شود. روی میز وسایلی مانند تلفن یا فکس، دفتر یادداشت، لوازم تحریز و رایانه باید قرار گرفته باشد. بهتر است کنترل دیداری میز منشی ام دیاف به گونه ای باشد که تمام نقاط ورودی اداره یا شرکت را پوشش دهد. از دیگر ویژگی هایی که یک میز منشی مناسب باید داشته باشد این است که محل قرارگیری آن باید مناسب باشد. با در نظر گرفتن نوع کاربرد میز استفاده از میزهای مستطیلی شکل که دو قسمتی باشند، گزینه خوبی برای ادارات باشد.

میز منشی ام دی اف
میز منشی ام دی اف

مدل های میز منشی MDF :

در اکثر ادارات معمولا از میز مخصوص منشی به صورت تک نفره استفاده می کنند بنابراین ایده های منحصر به فرد زیادی برای طراحی این میز وجود دارد. بنابراین با در نظر گرفتن استاندارد های روز از رنگ ها و طرح های زیادی برای مدل های مختلف میز مخصوص منشی وجود دارد. در رابطه با نحوه چینش میز مخصوص منشی باید گفت که نحوه چینش آن باید به گونه ای باشد که مشتری به اسناد و مدارکی که زیر میز قرار می گیرند دسترسی نداشته باشد.

ابعاد میز منشی:

با توجه به فضایی که در اداره برای قسمت ورودی در نظر گرفته می شود، میز مخصوص منشی می تواند مدل ها و ابعاد مختلفی داشته باشد. در تولید میز مخصوص منشی برای ایجاد تنوع از متریال های زیادی استفاده می شود. از جمله این متریال ها می توان چوب، شیشه، کورین، MDF، شیشه رنگی و … را نام بردکه کاربردی ترین ان ها میز منشی MDF می باشد.

ابعاد استانداردی که یک میز مخصوص منشی  باید داشته باشد معمولا  70 * 220 بوده و معمولا اکثر میزها دارای قابلیت تغییر اندازه و رنگ را نیز دارند. بهتر است صفحه و پایه های میز منشی که نوعی مبلمان اداری به شمار می آید از ضخامت کافی برخوردار باشند. همچنین باید برای نمای میز نیز یک ضخامت مناسب در نظر گرفت. ارتفاع میز یکی از موارد بسیار مهمی است که در ساخت میز مخصوص منشی باید به خوبی رعایت شود. ام دی اف هایگلاس یکی از متریال هایی است که برای ساخت میز منشی مدرن به کار گرفته می شود.

انتخاب میز منشی ام دی اف ارزان و مناسب برای دفتر کار:

طراحی ساده و ارزان دفتر کار با انتخاب میز منشی ارزان مناسب و سایر لوازم برای دفتر کار امکان‌پذیر است. دفتر کار مبله شده با مبلمان اداری ارزان از جمله میز منشی ام دی اف ارزان؛ می‌تواند مشغله‌ای جذاب و برانگیزاننده باشد. برای انجام چنین مشغله‌ای رعایت برخی از قواعد ضروری است.

برای طراحی دفتر کار بر اساس بودجه باید دو قاعده را رعایت کرد:

تنها خرید آنچه که مورد نیاز است

صرف عمدۀ بودجه در نظر گرفته شده برای بهترین موارد ضروری و لازم.

برای خرید میز منشی ام دی اف و انواع میز های چوبی با ما در مجموعه مبلمان اداری و پارتیشن پارتیش در تماس باشید.