پارتیشن آکاردئون

پارتیشن آکاردئون تاشو و جمع شونده که توسط ریل که در بالای کار نصب میشود حرکت میکند و با توجه به طول اندازه جدا کننده در حالت باز شو از وسط می باشد.

ساختار پارتیشن آکاردئون:

پارتیشن آکاردئون ساخته شده از قطعات 15 سانتی  ام دی اف و پی وی سی که با نوار پلاستیکی خاصی به یکدیگر متصل شده و همانند پرده لور دراپه ریل در بالای کار قرار میگیرد که در سایزهای کوچک تماما به بغل دیوار جمع میشود.و در صورت بزرگی صول از وسط تقسیم و به دو طرف جمع میشود

درب های آکاردئون با روکش براق هایگلاس می تواند به لحاظ لحظه ای فضای مجدد را تنظیم کند. به حداقل رساندن سر و صدای منحرف شده ، و  همچنین به لطف این سیستم ، کاهش تلفات دمایی بین محیط و تبادل هوا بین اتاق ها صورت میگیرد. سیستم درب آکاردئونی سبک و راحت باز بوده  ، سریع ترین روش برای تغییر فضای مجدد است.

پارتیشن آکاردئون
طراحی پارتیشن آکاردئون

مزایای پارتیشن اکاردئون

طراحی ایده ال و متناسب با محیط و قیمت مناسب نسبت به بازار

تفکیک فضا به صورت متحرک و ثابت

امکان نصب بر روی سقف کاذب و چهار چوب فلزی یا چرمی

نصب سریع و آسان

دارای طرح ها و رنگها و ابعاد مختلف

جنس چرمی وPVC مناسب برای محیط های مرطوب مانند سرویس ، استخر، سونا و جکوزی ، ورزشگاه ها،کارخانجات و …

قابل شستشو و بهداشتی

یکی از سبک ترین ، زیباترین و کم هزینه ترین روش های جدا کردن دو بخش در داخل یک سالن استفاده از درب کشوئی چوبی یا حصیری است. این مدل درب کشوئی طرفداران زیادی دارد ، به این علت که وزن کمی داشته و با سرعت بالایی نصب و اجرا می شود، بدون اینکه نیاز به تخریب باشد.از دیگر مزیت های این گونه جداکننده ها سهولت در تعیین جهت و نیز جمع شو و بازشو بودن درب می باشد. مشتری نیز می تواند والان و طرح آن را انتخاب نماید.

شرکت مبلمان اداری و پارتیشن پارتیش  خلاقیت و قابلیت های زیادی را برای ایجاد فضای کاری ایده آل شما در نظر دارد. حداکثر شفافیت، احساس بی نظیری از آزادی و فضا در محیط کاری شما ایجاد می کند. فضایی بزرگ تر در محیط کار با استفاده از پارتیشن اکاردئون نه تنها راهی برای ترویج فرهنگ سازمانی یک شرکت ، تقویت ارتباط بصری بین کارمندان و تسهیل روش های جدید و انعطاف پذیر شرایط کاری است ، بلکه همچنین شرایطی بهینه را در محیط کار ایجاد می کند که تاثیر مثبتی بر افزایش راندمان کاری و بهره وری ما دارد.

شرکت پارتیش در تولید انواع پارتیشن ها از جمله:

پارتیشن اکاردئون

پارتیشن الومینینوم

پارتیشن کناف

پارتیش شیشه ای