پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای اداری در نسل جدید جایگاه ویژه ای برای معماران و صاحبان شغل بدست آورده است . و براحتی می توان یک واحد آپارتمان اداری بدون هیچ تخریب و کنده کاری با نصب پارتیشن اداری تقسیم بندی نموده و به عنوان مثال یک سالن بزرگ اداری را به اتاق های مدیریت ، اتاق مالی ، اتاق کنفرانس ، اتاق منشی و … جدا نمود .

پارتیشن اداری شیشه ای:

پارتیشن شیشه ای اداری سبب می شود که فضای تجاری کار بزرگ تر به نظر برسد. فعال بودن یک فضای اداری خود یک نوع بیلبورد تبلیغاتی محسوب می شود. و سبب می شود که تعامل و همکاری کارکنان بیشتر شود. پارتیشن شیشه ای اداری، دارای زاویه دید بالاتری است و هدف از این سبک پارتیشن نیز همین است. یعنی باید فضای اداری به صورتی مشخص شود که راندمان کاری بالاتر رود. ارتباط بصری در این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است

پارتیشن شیشه ای
طراحی پارتیشن شیشه ای

عوامل موثر در قیمت پارتیشن شیشه ای:

 • سازه آهنی با رنگ کوره ای و یا استنلس استیل
 • انواع فریم آلومینیومی رنگ کوره ای با اندازه های مختلف
 • رنگ فریم آلومینیومی ( الکترو استاتیک ، آنادایز ، رنگ کوره ای )
 • از کاور استیل بر روی فریم استفاده میشود و یا نه ؟
 •  تعداد درب های باز شو موجود در طراحی پارتیشن شیشه ای
 • چگونگی باز شدن درب های شیشه ای ( بصورت لولایی و کشویی )
 • نوع یراق مصرفی ( استنلس استیل ، سربی و یا آلومینیومی )

مزایای پارتیشن های شیشه ای:

 1. پارتیشن های شیشه  ای معمولا سطح کمتری برای پیاده سازی نیاز داشته به همین علت جای کمتری نیز اشغال می نمایند.
 2. پارتیشن های فریم لس شیشه ای به علت نداشتن قاب وسعت دید بیشتری را به افراد می دهد.
 3. زیبایی بسیار بیشتری نسبت به سایر پارتیشن ها دارد.
 4. پیاده سازی سریعتر پارتیشن های شیشه ای نصب به پارتیشن های ام دی اف

چرا به پارتیشن احتیاج داریم؟

امروزه با توجه به توسعه سازمان ها و گرایش به سمت چیدمان های مدرن و مینیمال و استفاده بهینه از کلیه فضاهای موجود ، پارتیشن های اداری مورد استفاده روز افزون قرار گرفته اند که در حین حفظ همبستگی و یکپارچگی ،  موجب تمرکز و بازدهی بیشتر کارکنان یک مجموعه می شوند.

انواع پارتیشن شیشه ای:

پارتیشن شیشه ای تک جداره و پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای فریم لس و پارتیشن شیشه ای فریم دار

پارتیشن شیشه ای ثابت و پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن اداری شیشه ای:

 

پارتیشن اداری که در اصطلاح عامیانه به آن پارتیشن شیشه ای نیز می گویند، از شیشه سکوریت ساخته می شود. در صورتی که اطلاعاتی در مورد شیشه سکوریت و تفاوت آن با سایر شیشه ها ندارید، پیشنهاد می شود مقاله  شیشه سکوریت چیست را مطالعه نمایید. شیشه سکوریت مورد استفاده در پارتیشن اداری ، در ضخامت های متفاوتی تولید می شود. ضخامت معمول این شیشه ها اکثرا 10 میل می باشد که امکان افزایش و یا کاهش ضخامت شیشه ها میسر می باشد. هرچه ضخامت بیشتر ، قیمت نهایی تولید شیشه بیشتر و هرچه ضخامت کمتر ، قیمت به نسبت کمتر خواهد شد.

مجموعه مبلمان اداری و پارتیشن پارتیش:

برای تولید شیشه پارتیشن ، بسیاری از مجریان ، از شرکت واسطی برای تولیدات شیشه سکوریت مورد نیاز خود استفاده می کنند که کارخانه تولید شیشه سکوریت ایمن در ، نیاز شیشه سکوریت شرکت پارتیش را برطرف می نماید. از این رو قیمت شیشه نیز به مراتب پایین تر خواهد بود.

شما به راحتی می توانید با کارشناسان فروش شرکت  مبلمان اداری و پارتیشن پارتیش در تمامی ساعات اداری تماس گرفته و لیست قیمت و سوالات مربوط خود را در مورد چگونگی نصب و هزینه پارتیشن اداری بپرسید. کارشناسان پارتیش آماده ی پاسخگویی یه مشتریان خود در این زمینه می باشند.

برای نصب پارتیشن شیشه ای و انواع پارتیشن ها با ما در مجموعه مبلمان اداری و پارتیشن پارتیش در تماس باشید.