پارتیشن

پارتیشن لغتی کاملا لاتین می باشد که با همان تلفظ (Partition) وارد زبان فارسی شد.

عملکرد اصلی دیوارهای جدا کننده همان جدا سازی و تقسیم بخش های مختلف یک محیط و در واقع استفاده بهینه از فضا می باشد. از زمانی که شرکت ها نیاز به دکوراتور ها و اعمال دکوراسیون داخلی را جهت جذب مشتری و پویا نمودن فضای کاری خود احساس کردند پارتیشنهای اداری نیز جای خود را در اداره جات و محیط های کاری پیدا نمودند چرا که در دکوراسیون داخلی یکی از بهترین و کارآمدترین گزینه ها برای رسیدن به نتیجه مطلوب استفاده از پارتیشن ها می باشد. این دیوار ها می توانند هم به صورت کشیده تا سقف امتداد داشته باشند و هم کوتاه باشند. نوعی از پارتیشن ها متحرک و قابل حمل و نقل است به گونه ای که اگر شما شرکت خود را جابجا کنید و یا بعد از مدتی نیاز به تنوع در ساختار شرکت نمایید می توانید خیلی راحت پارتیشن ها جابجا کنید اما بسته به نیاز خود می توانید از پارتیشن های ثابت نیز استفاده نمایید.

استفاده از دیوار های جدا کننده:

یکی از نکات مهم در طراحی فضای محیط کار، فراهم آوردن شرایطی است تا کارمندان از تنش ها و مزاحمت های ناشی از رفت و آمدها در محیط کار ایزوله باشند، که این امر با استفاده از پارتیشن بندی در محیط کار میسر میشود. ابعاد و ارتفاع دیوار جدا کننده اداری از قابل توجه ترين نكات در انتخاب مناسب دیوار های جدا کننده می باشد، كه با توجه به فضاي در اختيار، كارشناسان ما ،شما را در انتخاب و نصب این دیوار ها راهنمايي خواهند كرد.

در طراحی به فرم نیز بسیار توجه می‌شود، به عنوان مثال می‌ توانید از گره چینی، منبت‌ کاری و دیگر هنر های تزئینی برای قسمت‌ هایی از دیوار های جدا کننده استفاده كنید. قسمت هایی از محیط اداری که فعالیت خاصی انجام می شود توسط جدا کننده های چوبی و شیشه‌ ای که می‌ تواند از نوع سندبلاست باشد و روی زمین پیچ شود، از یکدیگر جدا می‌شوند.

انواع پارتیشن

اجرای پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای را می توان از بهترین و مناسب ترین انتخاب ها برای فضای اداری دانست. می توانید از پرده های کرکره نیز در آنها استفاده نمایید تا فضایی بسیار شکیل و زیبایی را داشته باشید.

پارتیشن آلومینیومی

در ساخت پارتیشن آلومینیومی همانطور که از اسم آن مشخص می باشد از آلومینیوم استفاده می شود. ستون های این نوع پارتیشن از جنس آلومینیوم بوده و در نتیجه استقامت بسیار بالایی را دارد.

ساخت پارتیشن آلومینیوم
پارتیشن آکاردئون

پارتیشن آکاردئون

پارتیشن آکاردئون به صورت تا شونده می باشد. در نتیجه متحرک است و می توان آن را در مواقع لازم استفاده نمود. از اصلی ترین مزیت پارتیشن آکاردئون می توان به متحرک بودن آن اشاره نمود.

پارتیشن کناف

پارتیشن کناف را با استفاده از مصالح ساختمانی تولید می نماییم. مدت زمان آماده سازی این نوع پارتیشن کمی زیاد می باشد. چراکه باید بسته به سفارش مشتریان تولید و عرضه میشود.

پارتیشن کناف
پارتیشن آکاردئون

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن ام دی اف که ساختار اصلی آن را MDF تشکیل داده است، از نمونه های پارتیشن قابل ارائه توسط ما در گروه پارتیش می باشد. شما می توانید سفارش تولید پارتیشن ام دی اف را همراه با شیشه و سایر متریال نیز دهید.