کانتر بانکی ام دی اف

کانتر بانکی ام دی اف تولید شرکت مبلمان اداری و پارتیشن پارتیش دارای طراحی شیک و مقاوم و برای دفاتر پیشخوان و بانک ها و شرکت هایی که دارای ارباب رجوع می باشند و همچنین دیگر مراکز مشابه مناسب میباشد.

این میز پیشخوان و یا کانتر  به صورتی طراحی و ساخته شده که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد و برای دکوراسیون های شیک طراحی و ساخته شده و از کیفیت بالایی برخوردار است .این میز کانتر و پیشخوان دارای ست تکمیلی اعم از انواع کمدها میباشد که با توجه به گزینه های موجود قابل انتخاب میباشد.

کانتر بانکی چیست و چه مشخصاتی دارد؟

کانتر بانکی در دو ارتفاع 120 و 75 سانتیمتر طراحی شده اند که ارتفاع 120 تقریبا منسوخ گردیده است و کانتر به ارتفاع 75 به کانتر چهره به چهره (فیس تو فیس) معروف است  که برای بوجود آوردن ارتباط دوستانه بین ارباب رجوع و کارمند بانک طراحی شده است. در این نوع کانتر ارباب رجوع روی صندلی نشسته و با خیال آسوده کار های بانکی خود را به کارمند بانک منتقل می کند در صورتیکه در کانتر ایستاده ارباب رجوع ایستاده کار خود را به کارمند بانک منتقل نماید. این امر باعث می شود کار ارباب رجوع سریعتر انجام شود ولی ارتباط دوستانه ای را که باید با بانک اش برقرار کند امکان پذیر نمی باشد.

کانتر بانکی ام دی اف
طراحی کانتر بانکی ام دی اف

باید فضای کافی روی سطح میز باشید

کشو کلیه فایل ها و فایلینگ ها از نوع ریل ساچمه ای میباشد.

این محصول به صورت بسته بندی ارائه می شود و دارای یک راهنما برای نصب که در داخل بسته بندی قرار داده شده است.

کلیه شیشه های کتابخانه ها و میز ها در صورت داشتن شیشه ،از نوع Tempred glass میباشد.

به کلیه محصولات سفارشی (اعم از رنگ و ابعاد و جنس) 10% اضافه میگردد.

در محیط های دارای رطوبت استفاده از جنس MDF پیشنهاد می شود.

کانتر بانک ام دی اف:

کانتر بانک ام دی اف میزی با حفظ حریم خصوصی کارمندان می باشد که علاوه بر فضایی برای انجام کار های اداری می توان به راحتی با مراجعه کنندگان ارتباط برقرار کرد. ارتفاع و عرض و طول این میز بسیار مناسب برای قرار گیری سیستم در قسمت زیرین می باشد. از میز پیشخوان بانک علاوه بر بانکها و پست بانک ها در سایر سازمان ها، مراکز پزشکی، نمایشگاه ها، دفاتر آژانس مسافرتی و… مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این میز ها دارای طراحی مناسب برای استفاده و جا به جایی اجزای سیستم و یا سخت افزار و نوشت افزار های مختلف می باشد.

میز پیشخوان:

جزو میز های اداری می باشد که برای استفاده در محیط های اداری، هتل ها، رستوران ها و یا درمانگاه ها و شرکت ها کاربرد فراوان دارد. میز کانتر موجب زیباتر شدن فضای اداری می شود. همچنین میز کانتر به محیط کار نظم بیشتری می دهد. میز کانتر دارای قفسه و کمد برای نگهداری وسایل و یا پوشه ها می باشد. میز کانتر برای ارائه محصولات و راهنمایی و رسیدگی به خواسته های ارباب رجوع ها می باشد. شما می توانید میز کانتر را از مجموعه پارت چوب تهیه فرمایید و یا برای دریافت اطلاعات دقیق تر از این محصول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خرید میز کانتری:

در مجموعه اینترنتی پارتیش برای شما مراجعه کنندگان عزیز مقدور می باشد. میز کانتری میزی برای معرفی محصولات و اطلاعات کالا می باشد. میز کانتر فضای محیط کار  را منحصر به فرد تر می کند .

میز کانتر علاوه بر بانک ها و پست بانک ها که بیشترین استفاده کننده این نوع میز می باشند ،  در سایر سازمان ها از جمله کلینیک ها و مراکز پزشکی ، هتل ها ، نمایشگاه ها و غرفه ها ، دفاتر آژانس هواپیمایی و گردشگری نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید این میز های زیبا و مقاوم برای محیط کار می توانید از فروشگاه ما خرید کنید.

برای سفارش و خرید کانتر بانک ام دی اف و انواع میز های چوبی با شرکت پارتیش در تماس باشید.