ویژگی کانتر بانک مناسب و نکات مهم در ساخت آن

کانتر بانک

دکوراسیون اداری نظیر کانتر بانک در مکان هایی نظیر بانک ها که مراجعه کننده بسیاری به صورت روزانه دارند، برای احترام به ارباب رجوع باید شرایط مناسبی داشته باشد.

فراهم کردن این شرایط باعث می شود ارباب رجوع در بهترین شرایط کار خود را انجام داده و احساس ناراحتی و خستگی نکند.

به طور کلی مراکزی نظیر بانک ها، دفاتر خدمات الکترونیک و … باید دارای دکوراسیون اداری مناسب نظیر مبلمان اداری و کانتر مناسبی باشند.

کانتر بانک ام دی اف در دکوراسیون اداری

این کانترها و میزهای پذیرش در بانک ها به دو مدل ایستاده و نشسته تقسیم بندی می شوند. سفارش این کانترها با توجه به مدت زمانی که ارباب رجوع کار دارد و فضای موجود مرکز انجام می شود. جنس این کانترها معمولا ام دی اف می باشد.

سفارش این کانتر بانک ام دی اف در کارگاه های تولیدی نظیر مجموعه اداری و پارتیشن پارتیش با مناسب ترین قیمت و طراحی خاص انجام می شود.

امروزه این کانترهای نشسته نسبت به مدل ایستاده اولویت داشته و مشتری برای انجام کار خود به راحتی می تواند بنشیند. کانترهای ایستاده بیشتر در مکان هایی نظیر بیمارستان و مکان های تفریحی بیشتر کاربرد دارد زیرا کار ارباب رجوع زودتر انجام می شود.

ویژگی های کانتر

در هنگام سفارش این میزهای پیشخوان باید به ویژگی های آن توجه کرد که بتوان مناسب ترین انتخاب را انجام داد. در ادامه به این ویژگی ها اشاره می کنیم.

ارتفاع کانتر بانک

ارتفاع کانتر یکی از مهم ترین اصول در سفارش این دکوراسیون اداری می باشد. در انتخاب ارتفاع مناسب این میز پیشخوان باید به این نکته توجه کرد که ارباب رجوع با قد بلند یا قد کوتاه بتواند به راحتی کار خود را انجام داد.

همچنین این ارتفاع باید به این صورت باشد که ارباب رجوع به راحتی بتوان با کارمند ارتباط چشمی برقرار کرد. این ارتفاع نباید بیشتر از 120 سانتی متر باشد زیرا باعث می شود مراجعه کننده در دید نباشد.

میزهای نشسته نیز باید دارای ارتفاع مناسب و استاندارد باشد. به طور کلی تامل مشتری و کارمند مهم ترین اصل می باشد.

همچنین این ارتفاع باید به گونه ای باشد که بتوان مانیتور روی آن قرار داد و کارمندان به آن تسلط کامل داشته باشند و در صورت نیاز مانیتور را به مشتری نشان داد.

زیبایی و آراستگی کانتر

یکی دیگر از ویژگی های این کانترها زیبایی ظاهر آنها می باشد. این میزها باید به گونه ای باشد که از دید مشتری آراسته و منظم به چشم آیند به همین دلیل باید به گونه ای باشد که جایی برای مخفی کردن وسایلی نظیر سیم کامپیوتر و تلفن و … وجود داشته باشد.

همچنین برای سفارش کانترها بهتر است مواردی همچون لوگو، رنگ و … در نظر گرفته شود تا زیبایی آن را دو چندان کند. همچنین با دیدن این المان ها مشتری ارتباط بهتری برقرار می کند.

جنس کانتر بانک

یکی دیگر از ویژگی های این کانترها جنس و دوام کار می باشد. معمولا روکش چوب ظاهری بسیار جذاب به کانتر و میز پذیرش می دهد.

برای طول عمر بیشتر، بهتر است از کانتر بانک ام دی اف یا لمینت استفاده شود. این کانترهای ام دی اف بسیار محکم در برابر ضربه و خراشیده شدن نیز می باشند.

به طور کلی در میز اداری و پارتیشن پارتیش می توانید قبل از سفارش دکوراسیون اداری نظیر کانتر بانک، طرح نهایی را به صورت سه بعدی دیده و تصمیم نهایی خود را بگیرید.

همچنین مشاوران موجود در مجموعه پارتیش با دیدن فضای مورد نظر برای اجرای کار می توانند تمام ویژگی و شرایطی که فراموش کرده اید را در نظر گرفته و نتیجه ای رضایت بخش به شما تحویل دهند.

مقالات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 8 =