پارتیشن هوشمند شیشه ای بهترین انتخاب پارتیشن بندی

پارتیشن هوشمند

یکی از انواع پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن هوشمند می باشد. در این پارتیشن ها تکنولوژی به گونه ای که کنترل میزان دید به راحتی انجام می شود به همین دلیل برای فضاهای امن بسیار مناسب می باشد.

پارتیشن هوشمند و آشنایی با آن

مهم ترین دلیل استفاده از این پارتیشن های هوشمند حفظ حریم شخصی می باشد، قبل از تولید این پارتیشن برای حریم خصوصی از پارتیشن های MDF، پارتیشن کناف و … استفاده می شد اما امکان مشاهده فضای بیرون در صورت نیاز میسر نبود.

همان گونه که گفتیم، با تکنولوژی پیشرفته در این پارتیشن ها می توان نور ورودی و میزان دید را به راحتی کنترل کرد که کاربرد اصلی آن در جدا کردن اتاق ها و فراهم کردن محیط مجزا برای مدیریت می باشد.همچنین در مواقع ضرورری به طور مثال برای جلسات کاری می توان به راحتی شیشه های آن را مات کرده و میزان دید به داخل کم را کم کرد.

مزایای پارتیشن هوشمند

از مهم ترین ویژگی این پارتیشن اداری ، شیشه های هوشمند می باشد. این شیشه ها باعث افزایش کارایی این پارتیشن ها شده و این امکان را به کاربر می دهد که با استفاده از ریموت نور ورودی به پارتیشن را کنترل و تنظیم کند.

همچنین برای زیر نظر داشتن کل فضا شیشه ها را شفاف کرده و یا قسمتی از شیشه ها را مات و قسمتی را شفاف کنید. به طور کلی توسط یک ریموت می توان کنترل کل فضای اداری را به دست گرفت.

لازم به ذکر است در مواقع ضروری می توان از این شیشه ها به عنوان ویدئو پرژکتور استفاده کرد. به گونه ای که با تیره شدن شیشه ها تصویر پروژکتور را روی آن انداخته و به راحتی می توان از ان استفاده کرد.

عملکرد این نمونه از پارتیشن اداری

عملکرد این پارتیشن های شیشه ای به گونه ای می باشد که در شیشه این پارتیشن نوعی کریستال مایع وجود داشته و با وصل کردن جریان الکتریکی باعث تغییر حالت می شود. با وصل کردن منبع تغذیه به پارتیشن و تغییر جریان می توان رنگ شیشه ها را تغییر دهیم.

انواع پارتیشن هوشمند

این پارتیشن شیشه ای در دومدل قابل ارائه می شود که شامل:

  • پارتیشن شیشه ای هوشمند تک جداده
  • پارتیشن شیشه ای هوشمند دو جداره

می باشد.

در پارتیشن تک جداره، شیشه ها به صورت تک لایه قرار دارد و میزان اتلاف انرژی در آن نسبت به پارتیشن های دو جداره بیشتر می باشد. اما با این وجود به دلیل قیمت مناسب تر، از محبوبیت و استقبال زیادی در نزد مردم برخوردار است.به طور کلی پارتیشن های دو جداره به علت عمر طولانی تر و کیفیت بالا تر و اتلاف انرژی کمتر، به صرفه تر می باشد.

خرید پارتیشن

در هنگام خرید این پارتیشن ها کیفیت شیشه ها بسیار حائز اهمیت می باشد. به عبارتی اگر کیفیت این شیشه ها مناسب نباشد نمی توان به صورت هوشمند از آنها استفاده کرد.

همچنین باید طرز کار دقیق استفاده از ریموت را به طور دقیق فرا گرفته تا بتوان از تمام قابلیت ها و تکنولوژی های هوشمند آن استفاده کنیم.

مجموعه میز اداری و پارتیشن پارتیش با ارائه انواع تجهیزات اداری نظیر پارتیشن شیشه ای، پارتیشن کناف، پارتیشن MDF و… بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت ارائه می کند.شما عزیزان می توانید محصولات دلخواه خود را به راحتی سفارش و با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

به طور کلی با استفاده از این تکنولوژی جذاب در پارتیشن هوشمند شیشه ای، در زیبا سازی و مدرن شدن دکوراسیون اداری و افزایش بازده اداره کمک شایانی می کند.

 

 

 

مقالات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 3 =