پارتیشن اداری و مهم ترین ویژگی های آن

پارتیشن اداری

به طور کلی در مراکز اداری به جدا کننده ای که جز سازه اصلی نباشد پارتیشن اداری می گویند. پارتیشن ها در مکان های اداری و تجاری بیشترین کاربرد را دارد. پارتیشن های اداری به دو مدل ثابت و متحرک دسته بندی می شوند. وظیفه پارتیشن ها تقسیم بندی فضا می باشد.این تقسیم بندی و تامین حریم خصوصی برای کارمندان باعث افزایش کارایی و عملکرد آنها می شود.

دلیل محبوبیت پارتیشن اداری؟

امروزه به علت زمان بر بودن و ایجاد هزینه های سرسام آور دیوار کشی در ادارات و شرکت ها، این پارتیشن های اداری بسیار کاربرد دارد. همچنین این تجهیزات اداری به علت عایق بودن گرما، گرد و غبار و صدا و سهولت در جا به جایی و نصب آسان و پوشاندن نقص دیوار و تفکیک فضای اداری به اتاقک های کوچک باعث محبوبیت در نزد مشتریان می باشد.

شما می توانید در میز اداری و پارتیشن پارتیش انواع این پارتیشن های اداری نظیر :

را با کیفیت بالا و قیمت مناسب سفارش داده تا مطابق با سلیقه و نیاز شما طراحی و تولید شود.

این مجموعه با تولید محصولات خاص و بی نظیر به راحتی می تواند رضایت مشتریان را جلب کرده و خیال آنها را آسوده کند.

پارتیشن اداری و انواع آن

این پارتیشن های اداری در اندازه، طرح و مدل های مختلف می باشد که متناسب با نیاز و امکانات فضا از انها استفاده می شود. در ادامه به تعدادی از آن اشاره می کنیم.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای برای تقسیم بندی فضا استفاده شده و مانند دیوار شیشه ای می باشد. موادی که در این مدل ساخته شده است شیشه سکوریت می باشد. از مزایای پارتیشن شیشه ای می توان به زیبایی خاص، بزرگ دیده شدن محیط و بالا رفتن ارزش دکوراتیو فضا اشاره کرد.

پارتیشن تک جداره

این مدل پارتیشن تاثیری در عایق کردن فضا نداشته و تنها کاربرد آن جدا کردن فضا می باشد. جنس استفاده شده در پارتیشن تک جداره MDF با قالب آلومینیوم می باشد. پارتیشن اداری تک جداره دارای ابعاد و اندازه های مختلفی بوده که متناسب با فضا از آن استفاده می شود.از مزایای پارتیشن تک جداره قیمت مناسب این پارتیشن ها به علت استفاده کمتر متریال می باشد.

پارتیشن آلومینیوم

پارتیشن آلومینیوم دارای فریم از جنس آلومینیوم می باشد و با ترکیب با سایر متریال ها، ساخته می شود.پارتیشن اداری بسیار مقاوم تر و محکم تر  به نسبت سایر مدل ها می باشد و از مهم ترین مزایای آن می باشد.

پارتیشن اداری و قیمت آن

این تجهیزات اداری متناسب با نوع و متریال آن، دارای قیمت های متفاوتی می باشد. در مجموعه پارتیش همه در تلاش هستند که مناسب ترین قیمت را به همراه کیفیت بالا ارائه کرده و هیچ گاه کمیت را فدای کیفیت نمی کنیم.

مقالات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 4 =