ویژگی های یک میز کنفرانس مدرن چیست؟

میز کنفرانس مدرن

یکی از ضرورری ترین وسایل و لوازم در اتاق های کنفرانس، میز کنفرانس مدرن می باشد. این میز در شکل و اندازه های متفاوتی طراحی می شود. امروزه بیشتر کارگاه ها نظیر میز اداری و پارتیشن پارتیش درصدد هستند که تا زیباترین و شیک ترین میز کنفرانس را تولید و به بازار عرضه کنند.

امروزه مدیران برای جلسات طولانی به دنبال میزی هستند که هماهنگی لازم را برای تشکیل گردهمایی داشته باشد. به طور کلی میز کنفرانس مدرن نیز ظاهری متفاوت تری نسبت به میز کنفرانس معمولی داشته و شکیل تر و دارای کیفیت بهتری می باشد. این میزها در حالت های سه بعدی نیز تولید و طراحی می شوند.

میز کنفرانس معمولا بر اساس جنس به :

ابعاد این میز اصولا برای شرکت با سابقه و بزرگ، بزرگ و مدرن تر و برای شرکت های کوچک، در سایز کوچک تری ارائه می شود.

میز کنفرانس مدرن و کاربرد آن

این میز برای برگزاری کلاس های آموزشی، برگزاری جلساتی که به صورت گروهی در شرکت برگزار شده،  همچنین برگزاری جلسات و همایش ها و انجام مذاکرات با دیگر شرکت ها و سازمان ها می باشد.

میز کنفرانس مدرن و اهمیت آن

اصولا به علت اینکه در اتاق کنفرانس قراردادهای کاری و مهم انجام می شود به همین دلیل ظاهر این اتاق بسیار حائز اهمیت و در جذب مشتریان نقش بسیار مهمی را برعهده دارد.

به همین دلیل انتخاب میز اداری مناسب نظیر میز کنفرانس ام در اف به گونه ای که مشتریان را خیره کرده از نکات بسیار مهم می باشد. این میز کنفرانس مدرن باید طبق استاندارد تولید شده تا هنگام استفاده از آن با مشکلی مواجه نشویم.

همچنین برای استفاده از پرژکتور، مکان و طرح میز کنفرانس مدرن باید به گونه ای باشد که به راحتی بتوان از آن استفاده کرد، لازم به ذکر است این نکته را نیز باید در نظر گرفت که افراد استفاده کننده از این میز با یکدیگر در تعامل هستند و این میز باید گونه ای طراحی شود که افراد به راحتی روبه روی یکدیگر نشسته و با هم ارتباط داشته باشند.

انواع میز کنفرانس مدرن

این میزهای مدرن با توجه به کاربردی که در شرکت یا سازمان دارند خریداری می شوند.میزهای کنفرانس را بر اساس کاربرد به سه دسته زیر تقسیم بندی می کنند.

  • میز کنفرانس با امکان پذیرایی
  • میز کنفرانس بدون امکان پذیرایی
  • میز کنفرانس با طراحی خاص سه بعدی

میز کنفرانس مدرن و نکاتی هنگام خرید آن

معمولا اندازه میز کنفرانس مدرن باید با فضایی که قرار است استفاده شود متناسب باشد. استفاده از میزهای مستطیل یا بیضی مناسب ترین انتخاب می باشد.

میز کنفرانس باید با صندلی آن هماهنگ باشد و خیلی کوتاه تر یا بلندتر نباشد. اندازه میز کنفرانس بنابر درخواست مشتری از 2 متر به بیشتر تهیه و تولید می شود. همچنین رنگ میز کنفرانس باید متناسب با نور سالن باشد تا بهترین جلوه را به اتاق دهد. مثلا در اتاق با دیوارهای تیره باید از میز رنگ روشن استفاده شود.

پایه های میز مدرن نیز باید مطابق استاندارد که معمولا 75 سانتی متر است تهیه شود و کوتاه یا بلند بودن مشکلاتی را به همراه دارد. همچنین مناسب ترین جنس برای این میهای مدرن،میز کنفرانس ام دی اف با روکش فرمیکت یا ملامین می باشد.

این روکش ها دارای استقامت و کیفیت بالایی می باشد و بسیار مناسب این میز ها بوده و از نظر قیمت نیز نسبت به چوب خالص بسیار مقرون به صرفه می باشد.

مجموعه میز اداری و پارتیشن پارتیش آماده گرفتن سفارش های شما عزیزان برای انواع میز اداری ام دی اف نظیر میز کنفرانس مدرن ام دی اف مطابق با طرح و سلیقه شما می باشد، این مجموعه با کیفیت ترین محصولات را با نازل ترین قیمت به شما عرضه می کند.

 

مقالات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 11 =